Izvēlne
Grozs 0 0.00

Grozs ir tukšs

Baltā piknika 2021 rezervācija

‹Return to Previous Page
Apraksts

Apraksts

Jau septīto vasaru elegantās un iedvesmojošas pop-up piknika vakariņas „L’elegante Pop–Up Picnic” sapulcinās draugus, kurus vieno skaistums un mirkļa burvība. Vakars tiks pavadīts svinot un izbaudot patiesu klātbūtni, tikšanās prieku, baudot elegantas piknika vakariņas kopā ar seniem un jauniegūtiem draugiem.

Šovasar dodamies ārpus Rīgas uz vietu ar brīnišķīgu auru. Pikniks notiks ļoti gleznainā vietā, pils parkā. Norises vieta ir ērti sasniedzama un atrodas apmēram 50 km (~1h braucienā) no Rīgas. Plašā pasākuma teritorija ļaus nodrošināt nepieciešamos drošības un distancēšanās pasākumus. Dzīvā mūzika un, kā ierasts, daudzi citi pārsteigumi no pasākuma partneriem šīs vasaras priekpilnākajā notikumā.

Dalības maksa 1 personai 40 EUR

Jūsu ērtībai slepenās vietas adresi paziņosim savlaicīgi, lai variet izplānot nokļūšanas loģistiku.

Epidemioloģiskie ierobežojumi pasākumā

Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus,  ierodoties uz pasākumu, dalībniekiem būs jāuzrāda personas apliecinošu dokumentu un digitālais Covid-19 sertifikāts. Sertifikāta Qr kodam ir jābūt autorizētam vietnē  https://covid19sertifikats.lv/

Derīgs Digitālais Covid – 19 sertifikāts, kas apliecina ka persona:

  • ir vakcinējusies pret Covid-19;
  • ir pēdējā pusgada laikā pārslimojusi Covid-19;
  • pēdējo 48 stundu laikā laboratoriski ir veikusi Covid-19 testu un tas ir negatīvs (līdz 01.08.2021 testu var veikt BEZ MAKSAS);
  • pēdējo 6 stundu laikā laboratoriski ir veikusi Covid-19 ātro antigēna (siekalu) testu un tas ir negatīvs (maksas pakalpojums).

 

Vietu rezervācijas politika

Dalības maksa par vietu rezervāciju netiek atgriezta. Jums ir iespēja savu rezervāciju nodot citam interesentam, par to informējot organizatoru.

Gadījumā, ja pasākums tiek atcelts, nauda par veiktajām rezervācijām tiek atgriezta.
Lēmumu par pasākuma atcelšanu pieņem organizators.

Bez saskaņošanas ar organizatoru pasākuma biļešu izmantošana reklāmas un mārketinga kampaņās, izlozēs, akcijās, loterijās un konkursos un/ vai citās aktivitātēs, ir stingri aizliegta.

Back to top